00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мотор на педали

37%заштеда

Мотор на педали

Цената е со вклучен ДДВ
4.590 ден. 2.869 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 57 x 85,5 x 48 см
  - Исклучително лесно за управување, овозможува пријатно време за децата и го поддржува нивниот физички развој.
  - Помага при зајакнување на мускулите на нозете при вртење на педалите.
  - Производот е наменет за деца над 36 месеци.
  - Исклучително лесен за управување

  Dolu 8065
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка