00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кош

32%заштеда

Кош

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1500.0 ден. 1016 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 42х42х117 Cm
  - Наменето за деца над 36 месеци
  - Кошот е наменет за деца и долниот дел се полни со вода или песок за поголема стабилност

  pilsan 03 394
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.100 ден. 1.890 ден.

  Коњче клацкалка

  Цена со ДДВ:2.210 ден.

  Play car
  070/287-777

  корисничка поддршка