00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Колички тон тон

15%заштеда

Колички тон тон

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

200.0 ден. 170 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Колички наменети за деца над 12 месеци

  Pilsan 07 655
 • Категорија:Играчки за деца
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.210 ден.

  Play car

  Цена со ДДВ:1.235 ден.

  Камион со 2 колички

  Цена со ДДВ:1.430 ден.

  Лулашка

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.125 ден.

  Тротинет

  32%заштеда
  Цена со ДДВ:1.500 ден. 1.016 ден.

  Кош

  19%заштеда
  Цена со ДДВ:4.990 ден. 4.030 ден.

  Трактор-багер на педала
  070/287-777

  корисничка поддршка