00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чамец

10%заштеда

Чамец

Цената е со вклучен ДДВ
600 ден. 540 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 155х93 см
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.500 ден.

  Гумен чамец

  Цена со ДДВ:2.375 ден.

  Фигура 220х195 см

  Цена со ДДВ:600 ден.

  Душек 188х71 см

  Цена со ДДВ:3.450 ден.

  Душек со термо ранец 231х107 см
  070/287-777

  корисничка поддршка