00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мотор ATV XL 6V

27%заштеда

Мотор ATV XL 6V

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

7785.0 ден. 5683 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 57×85,5×48 cm
  - Наменето за деца над 36 месеци
  - Мотор од 6V

  Dolu 8066
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:3.250 ден.

  Hot wheels пикник маса

  Цена со ДДВ:2.600 ден.

  How wheels табла

  37%заштеда
  Цена со ДДВ:4.590 ден. 2.869 ден.

  Мотор на педали

  Цена со ДДВ:2.340 ден.

  Hot wheels трицикал

  Цена со ДДВ:3.250 ден.

  Barbie пикник маса за деца

  32%заштеда
  Цена со ДДВ:1.500 ден. 1.016 ден.

  Кош
  070/287-777

  корисничка поддршка