00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Detska Kola na Baterija HJ 399

Detska Kola na Baterija HJ 399

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Detska Kola na baterija, Dalecinski Upravuvac !!!Motor 6V, Kapacitet na baterija nad 3 Saati. Vrven Kvalitet, Poseduva site potrebni Certifikati za bezbednost i Kvalitet!!!
 • Категорија:Возила играчки
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Лиал
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:3 месеци
 • профил на компанијата

  Лиал

  • Име на контакт лице:Алберт Зибери
  • Адреса:Охридска 19
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:+389 44 330118
  • Факс #:+389 44 330118
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  044330118

  корисничка поддршка