00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЗАМОК ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

30%заштеда

ЗАМОК ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

22410.0 ден. 15687 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:баркод: 733538850297
  димензии: 156,2 * 154,9 * 154,9
  Шифра: 38646
  Планинарење, авантура и забава!
  За возраст од 2 до 6 год.
  - Интересен стил и бои соодветни за машки и за девојчиња
  - Дизајнот вклучува лизгалка и два сранични ’’ѕидови’’ за искачување
  - Во долниот дел на платформата се вградени три клупи за седење кои можат да служат како потпора за искачување
  - Во горниот дел децата имаат простор за стоење и играње
  - Отворениот дизајн обезбедува јасен поглед однадвор кон внатре и одвнатре кон надвор, од сите страни
  - Квалитетната конструкција лесно се чисти и одржува и трае со години
  - Висина на платформата 98,4 см
  Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): 156,2 х 154,9 х 154,9см
  Тежина на производот (заедно со амбалажата): 33,1 кг
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дексико
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Дексико

  • Опис на компанијата:ДЕКСИКО Д.О.О. е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки. Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена. Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми... Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста. Ако играчките се Вашиот бизнис, или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
  • Име на контакт лице:Данка
  • Адреса:Индустриска б.б., управна зграда на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 76284609
  • Телефон #:02/3171984
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:24.250 ден.

  ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:25.110 ден.

  ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВОСТРАНА ЛИЗГАЛК ...

  Цена со ДДВ:42.460 ден.

  ПЛЕЈ АП ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВЕ ЛУЛАШ ...

  Цена со ДДВ:12.490 ден.

  КУЌИЧКА "ЗА СТРАЖА" СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:7.900 ден.

  ЛИЗГАЛКА 104 см

  Цена со ДДВ:6.130 ден.

  ТУРБО КУПЕ СО ПОДВИЖЕН ПОД
  070/287-777

  корисничка поддршка