00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

АВТОМОБИЛ СО РАЧКА ЗА ТУРКАЊЕ (ПЛАВ)

АВТОМОБИЛ СО РАЧКА ЗА ТУРКАЊЕ (ПЛАВ)

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:баркод: 733538866991
  димензии: 90,8 * 50,2 * 121,7
  Шифра: 38651
  Квалитетно возило за деца од 18 до 48 месеци, овозможува тивко удобно возење!
  - Управувањето е од страна на возрасен, со помош на рачката за туркање
  - Екстра големите тивки тркала овозможуваат тивко возење
  - Вграден држач за чашка/шише
  - Ротирачки волан со забавни звуци на сирена (потребни се 2 ААА батерии кои не се вклучени)
  - Под хаубата има простор за ужинка или играчки
  - Каишот за врзување ја дополнува сигурноста
  - Квалитетната поли-конструкција овозможува користење со години
  - Потребен е минимален ангажман за монтажа
  - Овој модел може да се добие во сина боја
  - Максималната дозволена тежина е 22,7кг
  Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): 90,8 х50,2 х120,7см
  Тежина на производот (заедно со амбалажата): 8,5кг
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД

  #сезавашитенајмили
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дексико
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Дексико

  • Опис на компанијата:ДЕКСИКО Д.О.О. е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки. Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена. Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми... Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста. Ако играчките се Вашиот бизнис, или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
  • Име на контакт лице:Данка
  • Адреса:Индустриска б.б., управна зграда на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 76284609
  • Телефон #:02/3171984
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:6.130 ден.

  ТУРБО КУПЕ СО ПОДВИЖЕН ПОД

  Цена со ДДВ:5.640 ден.

  ВОЗИЛО СО ПОКРИВ (ЗЕЛЕНО)

  Цена со ДДВ:4.650 ден.

  КОШ НА ТРИ НИВОА

  Цена со ДДВ:7.900 ден.

  ЛИЗГАЛКА 104 см

  Цена со ДДВ:25.110 ден.

  ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВОСТРАНА ЛИЗГАЛК ...

  Цена со ДДВ:8.090 ден.

  ДЕТСКА МАСИЧКА СО ЧАДОР
  070/287-777

  корисничка поддршка