00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Забавен парк со лизгалка и кош

50%заштеда

Забавен парк со лизгалка и кош

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

7990.0 ден. 3995 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 274х198х137 см
  - Прскалка која се поврзува со црево
  - Содржи кош и лизгалка
  - Содржи тоочиња за дополнителна забава
  - За деца од 3 до 6 год
  - Забавен парк погоден за во двор
  -Врвен квалитет

  Bestway 53097
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  35%заштеда
  Цена со ДДВ:6.500 ден. 4.225 ден.

  Забавен парк за деца

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:18.500 ден. 12.025 ден.

  Сет за во градина 3 во 1
  070/287-777

  корисничка поддршка