00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Pavillo Шатор за 3 лица

Pavillo Шатор за 3 лица

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5535 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 340х180х125 см
  - Тежина на шаторот: 5 кг
  - Изработен од ултра квалитетен лесен полиестер материјал
  - Наменет за 3 лица
  - Има мрежа за зажтита од инсекти
  - Странични торби/мрежички
  - Тешко запалив материјал

  Bestway 68046
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.590 ден. 2.872 ден.

  Pavillo Шатор за 2 лица

  21%заштеда
  Цена со ДДВ:3.990 ден. 3.125 ден.

  Pavillo Шатор за 4 лица

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:6.000 ден. 5.250 ден.

  Шатор 68014
  070/287-777

  корисничка поддршка