00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Fischer Price замок трамболина

30%заштеда

Fischer Price замок трамболина

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

22490.0 ден. 15743 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 200х170х152 см
  - Целата трамболина седува за 120 секунди
  - Издржливост до 115 кг
  - за деца над 3 год
  - Со компресор за да ја одржува надувана цело време
  - врвен квалитет

  Fischer Price 93549
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:10.000 ден. 8.450 ден.

  Трактор 6V
  070/287-777

  корисничка поддршка