00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фигура 220х195 см

Фигура 220х195 см

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2375 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Фигура Bestway
  Димензии: 220х195 см
  Шифра: 41107 6942138939118

  #Започни го летото
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Ванчо Прке бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Факс #:032386235
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.375 ден.

  Фигура 186х127см

  Цена со ДДВ:2.390 ден.

  Гума на дување Фламинго 41110

  Цена со ДДВ:450 ден.

  Душек 185 х 69 см

  Цена со ДДВ:600 ден.

  Душек 188х71 см

  Цена со ДДВ:1.450 ден.

  Гума 135 см

  14%заштеда
  Цена со ДДВ:1.018 ден. 875 ден.

  Базен спајдер мен 152х30 см
  070/287-777

  корисничка поддршка