00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Промедика Медикал Центар

  • Опис на компанијата:Промедика Медикал Центар е приватна поликлиника која Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги, професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација. Tимот од стручни лица кои го сочинуваат нашиот центар е подготвен со своето знаење, искуство, трпеливост и љубезност да се грижи за Вашето здравје, почитувајќи ги највисоките стандарди и принципи на современата медицина и препораките на СЗО. Со помош нa современата опрема, тие се во можност брзо и прецизно да постават дијагноза и да ординираат соодветна терапија од доменот на повеќе медицински области. Сето ова надополнето со модерно опремениот простор и топол амбиент ќе направи секогаш да се чувствувате добредојдени.
  • Име на контакт лице:Др. Обрад Росиќ
  • Адреса:ул. Св. Кирил и Методиј бр.50
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3248-454
  • Факс #:02/3248-401
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи104
Член од06 Јун, 2012
Последна промена11:07:18 , 16 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка