00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Новогодишна кутија 2

Новогодишна кутија 2

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1190 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:• Дрвена кутија 20*10 см
  • Картичка за порака брендирана со Ваше лого
  • Растение - сукулент
  • Lindt црно чоколадо (100гр.)
  • Ferrero Rocher чоколади (50гр.)

  Cityflowers.mk врши испорака само на територија на Град Скопје и истата е секогаш бесплатна.

  Испораката се извршува :
  - Истиот ден – за нарачки кои се извршени до 14.30 часот во работен ден.
  - Наредниот работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат по 14.30 часот во работен ден.

  Испораката се извршува секој ден од Понеделник до Сабота, освен во Недела и државни празници.

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:City Flowers
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  City Flowers

  • Опис на компанијата:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Име на контакт лице:Ивана Николов
  • Адреса:Орце Николов бр. 110
  • Поштенски број:1000 Скопје
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 27 27 28
  • Телефон #:00 389 70 27 27 28
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.050 ден.

  Новогодишна Икебана (35*25 см)

  Цена со ДДВ:800 ден.

  Елка со снег

  Цена со ДДВ:1.790 ден.

  КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ ЕВА

  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ СНЕЖНА УБАВИНА

  Цена со ДДВ:450 ден.

  УБАВИНА

  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  Рози - Разигран фустан
  070/287-777

  корисничка поддршка