00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дрвена елка со вино и чоколади

Дрвена елка со вино и чоколади

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2570 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Уникатен подарок изработен во соработка со Spin и City Flowers
  Содржина на прикажаниот производ : Дрвена елка со гравура и полички (50*50 см), Црвено вино T'ga za Jug TIKVES (750 мл.), Bajadera чоколади (200 гр.), природно растение Chamaecyparis Ellwoodii Snowy (35 см) во украсна пластична саксија, сијалички со батерии и украсни лампиони од филц
  Достапно во една големина и 5 варијанти на вино
  Се испорачува во соодветно пакување
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи
  Бесплатна испорака во Скопје
  Со T'ga za Jug Црвено вино
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:City Flowers
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  City Flowers

  • Опис на компанијата:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Име на контакт лице:Ивана Николов
  • Адреса:Орце Николов бр. 110
  • Поштенски број:1000 Скопје
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 27 27 28
  • Телефон #:00 389 70 27 27 28
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка