00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Квадратно железо

Квадратно железо

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Секаков вид на квадратно железо со димензии од 8x8 до 25x25.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Јоле
 • профил на компанијата

  Јоле

  • Опис на компанијата:Железарија ЈОЛЕ нуди: профили флах, винкли лимови, бигувани мрежи, штрафови. Нарачка и по телефон и бесплатен превоз.
  • Име на контакт лице:Владимир
  • Адреса:16-та Македонска бригада 18
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2616305; 02/2616304
  • Локација на мапа:Прикажи  022616305022616304

  корисничка поддршка