00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holtzkraft Црево 160mm

Holtzkraft Црево 160mm

Цената е со вклучен ДДВ
2.090 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Транспарентно црево со метална сипрала.

  Земја на потекло: Германија

  Дебелина на црево160mm
  Дебелина на раб0.4mm
  Радиус на виткање110mm
  Макс. Притисок на работа0.05 Bar
  Макс. Вакум0.04 Bar
  Тежина0.8 kg/m

  Цена 1610Ден./м
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Земја на потекло:Германија
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.450 ден.

  Holtzkraft Црево 100m

  Цена со ДДВ:1.550 ден.

  Holtzkraft Црево 120mm

  Цена со ДДВ:2.771 ден.

  Holtzkraft Црево 200mm

  Цена со ДДВ:1.050 ден.

  Holtzkraft Црево 80mm
  022650251

  корисничка поддршка