00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Циркулар со работна маса Holzstar TKS 250 SC


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Максимална ширина на сечење со граничник900 mm
  Наклон на пила90 - 45 °
  Максимална висина на сечење 90°42 mm
  Максимална висина на сечење 45°80 mm
  Дијаметар на пила 254 mm
  Брзина на пилата 4000 min¯¹

  Должина на машината 950 mm
  Ширина/Длабочина на машината760 mm
  Висина 1030 mm
  Тежина190 kg

  Отвор за отпрашување100 mm

  Должина на работна маса800 mm
  Ширина на работна маса348 mm
  Висина на работна маса895 mm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка