00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Маказа за сечење на арматурно железо Различни големини со должина од 300 мм до 1050 мм


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Различни големини со должина од 300 мм до 1050 мм
  •материјал: челусти од премиум плус јаглероден челик
  •ивиците за сечење се посебно индукционо појачани
  •рачки од челични цевки, лакирани со цврста пластична облога
 • Достапност:Контакт
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Македонија е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.Народен фронт бр.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка