00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Fantürk ABF центрифугален вентилатор


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Fantürk ABF центрифугален вентилатор
 • Продавач:Фантурк
 • профил на компанијата

  Фантурк

  • Опис на компанијата:Нашата компанија дава приоритет на квалитетот и има визија која има за цел да се развива и расте. Fantürk има за цел да го зголеми своето производство и квалитетот на услугите врз основа на меѓународните стандарди. Произведуваме: -Апарати за вентилација -Рекупертаори Нашата визија Да се биде лидер компанија во регионот која произведува решенија за вентилација. Нашата мисија Да се претстават иновативни технологии за доброто на човештвото.
  • Име на контакт лице:Rifat
  • Адреса:18-ти Ноември 93
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:078233322
  • Телефон #:078233322
  • Локација на мапа:Прикажи  078233322

  корисничка поддршка