00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред FUEGO FG 120 ASW INV


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Инвертер клима уред;
  • Капацитет ладење/греење: 3,25kW 12.000Btu/ 3,30kW 13.800Btu;
  • Енергетска класа на ладење:А;
  • Енергетска класа на греење:А;
  • Циркулација на воздух 500m3/h;
  • EEP 3.21;
  • COP 3.22;
  • Ниво на бучава;
  -внатрешна:34-38dB
  -надворешна:51dB
  • R410a еколошки фреон;
  (10% Попуст на монтажа за нарачки на MarketKonekt)
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:МБ Системс
 • профил на компанијата

  МБ Системс

  • Опис на компанијата:Овластен сервис на клима уреди од брендовите: - Lg - Beko - Samsung - Fuego - Midea - Blomberg - Toshiba Воедно и овластен сервис за монтажа на клима уреди по овластување на NEPTUN MAKEDONIA I VIDEO DATA SREVIS СЕРВИСИРАЊЕ НА КАМИНИ И КОТЛИ НА ПЕЛЕТИ И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА НИВ
  • Име на контакт лице:Санела
  • Адреса:A babata 8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 570 037
  • Телефон #:02-3-119-710
  • Локација на мапа:Прикажи  023119710

  корисничка поддршка