00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Камин Fabbygo Black

11%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Камин Fabbygo Black со карактеристики:
  - Димензии: 47 x 36 x 87cm
  - Моќност: 7-9kw
  - Димен отвор : Централен Ø11.8cm
  - Тежина: 60kg
  - Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

  Во цената е вклучена бесплатна достава, инсталација од стручно лице како и упатство-обука во живо како се прави инсталација, како се употребува, како се програмира и како се одржува каминот.

  Шифра: 80136
 • Продавач:Алфи Би
 • профил на компанијата

  Алфи Би

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Алфи Би
  • Адреса:Улица 7 Број 16
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:031445210
  • Локација на мапа:Прикажи
  8%заштеда
  Цена со ДДВ:5.999 ден. 5.490 ден.

  Камин Fabbygo Klasik

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:8.999 ден. 7.890 ден.

  Камин Fabbygo Kreka

  11%заштеда
  Цена со ДДВ:9.999 ден. 8.890 ден.

  Камин Fabbygo Kreka Lux

  Цена со ДДВ:6.999 ден.

  Камин Fabbygo Hera

  6%заштеда
  Цена со ДДВ:16.999 ден. 15.890 ден.

  Камин Fabbygo Robot Lux

  14%заштеда
  Цена со ДДВ:14.999 ден. 12.890 ден.

  Камин Fabbygo Robot
  031445210

  корисничка поддршка