00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Столица од бамбус


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Столица изработена од бамбус со перниче за потпора. HDR011
  Материјал: текстил, бамбус
  Шифра: 80896/8

  #Гарден програма
 • профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Бошко
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:076/266-994
  • Телефон #:031445210
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:23.990 ден. 21.490 ден.

  Сет Maroko

  11%заштеда
  Цена со ДДВ:16.990 ден. 14.990 ден.

  Сет Melody (кафена)

  Цена со ДДВ:21.990 ден.

  Сет Momma

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:189 ден. 170 ден.

  Столица за деца Sedia

  4%заштеда
  Цена со ДДВ:1.099 ден. 1.050 ден.

  Столица од ратан
  031445210

  корисничка поддршка