00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарнитура Веранда (бела боја)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гарнитура Веранда: Маса, двосед и 2 стола со перници. Во бела боја.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Меркур Македонија

  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Александар Македонски 12 (Едвард Кардељ)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023219701; 023219730
  • Факс #:023219710
  • Локација на мапа:Прикажи  023219701023219730

  корисничка поддршка