00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарден сет - маса и 2 столици


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гарден сет од маса со држач за чадор за сонце и 2 столици

  Карактеристики на масата:
  - Димензии: 60 х 70 cm
  - Материјал: алуминиум, стакло
  - Шифра: 82307 / 149

  # Гарден програма

  Карактеристики на столицата:
  - Димензии: 52 х 55 х 75 см
  - Материјал: ратан, метал
  - Шифра: 98034 / 336
 • профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Бошко
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:076/266-994
  • Телефон #:031445210
  3%заштеда
  Цена со ДДВ:1.299 ден. 1.250 ден.

  Стаклена маса со држач за чадор

  4%заштеда
  Цена со ДДВ:1.099 ден. 1.050 ден.

  Столица од ратан

  6%заштеда
  Цена со ДДВ:15.990 ден. 14.990 ден.

  Сет маса со столици

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:30.990 ден. 26.990 ден.

  Маса и столици за во градина Сет

  17%заштеда
  Цена со ДДВ:14.990 ден. 12.390 ден.

  Сет Sofa (црно-бел)

  17%заштеда
  Цена со ДДВ:14.990 ден. 12.390 ден.

  Сет Sofa (кафено-бел)
  031445210

  корисничка поддршка