00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотеља Liza

41%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Димензии: 78x75
 • Категорија:Мебел за дом
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Софа Студио
 • профил на компанијата

  Софа Студио

  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:ул.42 бр.3 нас.Радишани
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022672692
  • Факс #:022672692
  • Локација на мапа:Прикажи
  18%заштеда
  Цена со ДДВ:14.600 ден. 11.972 ден.

  Фотеља Vibia

  42%заштеда
  Цена со ДДВ:14.300 ден. 8.294 ден.

  Фотеља Diva

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:15.300 ден. 10.710 ден.

  Фотеља Mari

  38%заштеда
  Цена со ДДВ:18.900 ден. 11.718 ден.

  Фотеља Fabio

  41%заштеда
  Цена со ДДВ:15.400 ден. 9.086 ден.

  Фотеља Lara
  022672692

  корисничка поддршка