00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Столче клупа

Столче клупа

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Столчиња - повеќе типови
 • Продавач:Мериан Ас
 • профил на компанијата

  Мериан Ас

  • Опис на компанијата:Мериан Ас е единствена компанија во Македонија која со своето сопствено производство и две децении постоење фи опремува основните, средните училишта, факултетите, градинките, канцелариите со комплетна опрема и мебел. Клупи, столици, табли, катедри, наставнички столици, конференциски столици, конференциски маси, витрини, ормари, закачалки, бироа, компјутерски маси, клупи за по ходници, клупи за во парк се само дел од нашиот асортиман. Претставништвото на компанијата се наоѓа во Т.Ц. Лептокарија, Карпош 3 а производствените погони се наоѓаат во с. Волково - Скопје Работиме и по наши стандарди, но и по ваши димензии, се разбира со наша стручна помош. Материјали и боја по избор - медијапан, иверица, масовно дрво
  • Име на контакт лице:Merian AS
  • Адреса:ул. Никола Русински 3Б ТЦ. Лептокарија
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 70 274421 , +389 70 237795,
  • Телефон #:+38923064552
  • Факс #:+38923064552
  • Година на регистрација:1992
  • Локација на мапа:Прикажи  023064552

  корисничка поддршка