00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

He ПЕРНИЦА

He ПЕРНИЦА

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

349 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ТОЈ и ТАА Памучни перници

  Барате повисока потпора за вашиот врат и глава со нежен памучен допир на вашето лице додека спиете? – За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата памучна перница. Перницата сјае со својот изглед. Нејзините карактеристики се исто така богати, најпрво навлаката од кој е изработена перницата е високо квалитетен памук, целта на овие перници е исто така збогатувањето на изгледот на вашата спална соба – затоа перниците се украсени со црвена ( за неа ) и сина ( за него ) лента на ивицата како нејзин препознатлив белег. Имате уникатна можност сами да ја одредите цврстината и висината на перницата со додавање или одземање на полнежот.

  Навлаката на перницата е исполента со печени полиестерски влакна и истата има своја специфична форма на штеповање. Тоа придонесува многу за нејзиниот луксузен изглед.

  Полнежот на памучната перница е направен од силиконски полиестерски волуменозни топчести влакна кои со својот голем волумен и слободно движење во пределот на перницата се приспособуваат за вашите потреби. Силиконските топчести полиестерски влакна кои не дозволуваат бактериите да се размножуваат. Полнежот на перницата изнесува 650грама.

  Материјалите од кои е направена памучната перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии кај Вас и вашите најмили.

  Перницата може да се пере на 40oC.

  Димензии: 50x70
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • Земја на потекло:Македонија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:349 ден.

  SHE ПЕРНИЦА

  Цена со ДДВ:349 ден.

  BALOON ПЕРНИЦА

  Цена со ДДВ:499 ден.

  Aloe vera перница
  070/287-777

  корисничка поддршка