00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шарка - TITANIUM


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Новата шарка за мебел се издвојува со комплетно преиспитан финиш, подобро и дискретно да се вклопи во елементот, истовремено давајќи изглед на топлина и технологија. За разлика од традиционалните шарки со никелов финиш, новиот е помалку нападен и има намалена сјајност. Титаниумовиот отсјај ја прави шарката идеална за темни ентериери и бројни нијанси на дрво. Шарката со финиш од титаниум е подложена на бројни ригорозни тестови. Финишот покажал значителна отпорност на агресивни оксидирачки агенси, како и зголемена отпорност на корозија споредено со класичните шарки со никелов финиш. Повеќе технички информации за шарката ќе дознаете на една од сликите во галеријата лево.
 • Категорија:Оков за мебел
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка