00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клуб маса Кожурче

10%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клуб маса Кожурче изработена од медијапан фарбан во висок сјај во комбинација со стакло.
 • Категорија:Маси , Мебел за дом
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Карат-М
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Карат-М

  • Опис на компанијата:Успешните години во бизнисот, кои се зад нас не се случајност. Од самиот почеток бевме водени од идејата: да се биде прв и иновативен. Со години го развиваме партнерство со нашите соработници и клиенти. Денес можеме да кажеме дека имаме повеќе од 3.000 задоволни деловни партнери кои се ‘рбетот на нашиот бизнис. Наша мисија е на сите Деловни партнери и индивидуални клиенти секогаш да се понудат квалитетни, модерни и иновативни материјали, производи и услуги, користење на знаење, искуство и професионалност на сите вработени Карат-М. Чувства, идеи, упорност, лојалност, љубов и страст се клучните зборови утврдени во јадрото визија на целиот тим Карат-М. Со постојано инвестирање во знаење и нови технологии во потрагата и развој на нови производи и услуги на постојните и новите пазари, во чесен и професионален однос со сите наши деловни партнери, за да се постигне водечка позиција на пазарот во сите деловни сегменти на Карат-М.
  • Име на контакт лице:Карат-М
  • Адреса:Благоја Стефковски 23
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022530770
  • Факс #:022531800
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:17.300 ден. 14.705 ден.

  Маса Кристал клуб

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:28.520 ден. 24.242 ден.

  Комода АНДРИЈАНА

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:28.520 ден. 24.242 ден.

  Комода АНДРИЈАНА

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:9.410 ден. 7.999 ден.

  Масичка со стакло

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:58.000 ден. 49.300 ден.

  Детска соба АНА КЕРМИТ

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Кујна
  022530770

  корисничка поддршка