00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чешма MGG90

Чешма MGG90

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

28350 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Чешмите за садопери се со врвен дизајн, естетика и квалитет. Создадени од материјалите кои Telma ги развива во комбинација со нерѓосувачки челик. Приозводи кои спаѓаат во АА класата на портошувачка, што преку заштеда на вода и енергија, овозможува самоисплатливост на оваа инвестиција. Производи со 5 годишна гаранција од страна на производителот. MGG90 е чешма во бела бела. Одличен додаток доколку користите еден од нашите мијалници Kinga или Amanda.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Витрина
 • Земја на потекло:Италија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Витрина

  • Опис на компанијата:Витрина е создадена да биде креативно место, за инспирација и реализација на креативноста на Архитектите и Дизајнерите на уникатни ентериери од висока класа и проекти со поголем обем. Витрина е проект во кој се застапени 25 Европски добавувачи, производители на Високо квалитетни и екслузивнни материјали за производство на мебел и оплеменување на просторот. Системот на производи кои Витрина го застапува е дефиниран со следните карактеристики: Квалитет, уникатност, долготрајност и висока естетика.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:ул. Душко Поповиќ Број 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 26 14 030
  • Факс #:02 26 28 870
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:20.750 ден.

  Чешма NEW MIX 80
  070/287-777

  корисничка поддршка