00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Канцелариски стол Lea

Канцелариски стол Lea

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3530 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:👉 Карактеристики на канцеларискиот стол Delux 22 👇
  - Регулирање на височината на столот
  - Регулирање на височината на потпирачката
  - Регулирање на наслонот на потпирачката
  - Регулирање на длабочината на седење (растојанието помеѓу потпирачката и седалка)
  - Полиуретанови рачки
  - Максимална тежина на корисникот до 120кг.
 • Продавач:TLT DOOEL
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  TLT DOOEL

  • Опис на компанијата:ТЛТ ДООЕЛ – Скопје е компанија основана во 2015 година која се занимава со продажба на канцелариски материјали. Со асортиман од преку 3000 производи, ТЛТ ДООЕЛ може да ги задоволи сите потреби на една фирма. Од ситни канцелариски материјали (пенкала, маркери, селотејп, хефталки, спајалици, дупчалки, дигитрони итн.),хартиена програма (фотокопирна хартија, регистри, секаков вид на коверти, печатени обрасци, папки, етикети, фискални и термо ролни и др.), канцелариски мебел и канцелариска галантерија (канцелариски столици, плутени и бели магнетни табли итн.), тонери и принтери како и принтање на секаков вид на материјали (коверти со лого, меморандуми, роковници, брошури, флаери, рекламен материјал, рекламни банери итн.) Покрај канцелариската програма, нудиме и еколошки, професионални средства и опрема за чистење (течен сапун, пена за раце, средства за суво миење на раце, средство за чистење прозори / под, брисачи за раце, тоалетна хартија, џогери, метли, крпи, кофи итн.) наменети за канцелариско чистење. Од услуги, нудиме хемиско чистење на возен парк и секаков вид на мебел обложен со штофан материјал.
  • Име на контакт лице:Соња Димитровска
  • Адреса:T.C Olimpiko Londonska 19/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 78 246811
  • Телефон #:+389 78 246811
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:6.160 ден.

  Канцелариски стол "Петерсбург"

  Цена со ДДВ:7.225 ден.

  Канцелариски стол Стол "M68A"

  Цена со ДДВ:13.775 ден.

  Канцелариски стол "Санта Фе С"

  Цена со ДДВ:4.650 ден.

  Канцелариски стол Милан

  Цена со ДДВ:15.570 ден.

  Канцелариски стол Стол "Давина" + ...

  Цена со ДДВ:8.905 ден.

  Канцелариски стол Стол "Леонита"
  070/287-777

  корисничка поддршка