00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Канцелариски стол Lea

Канцелариски стол Lea

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

8570 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:👉 Луксузен менаџерски стол со широка седалка и висока потпирачка. Авангарден модел со ергономски дизајн и перфектна функционалност.
  - Tilt механизам
  - Луксузен стол со широка седалка и висока потпирачка
  - Префинет дизајн со црно платно и бела полипропиленска конструкција
  - Стабилна и цврста полипропиленска основа со силиконски тркалца
  - Регулирање на височината на столот
  - Механизам за лулање
  - Носивост до 100 кг.
  - Гаранција: 1 година
 • Продавач:TLT DOOEL
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  TLT DOOEL

  • Опис на компанијата:ТЛТ ДООЕЛ – Скопје е компанија основана во 2015 година која се занимава со продажба на канцелариски материјали. Со асортиман од преку 3000 производи, ТЛТ ДООЕЛ може да ги задоволи сите потреби на една фирма. Од ситни канцелариски материјали (пенкала, маркери, селотејп, хефталки, спајалици, дупчалки, дигитрони итн.),хартиена програма (фотокопирна хартија, регистри, секаков вид на коверти, печатени обрасци, папки, етикети, фискални и термо ролни и др.), канцелариски мебел и канцелариска галантерија (канцелариски столици, плутени и бели магнетни табли итн.), тонери и принтери како и принтање на секаков вид на материјали (коверти со лого, меморандуми, роковници, брошури, флаери, рекламен материјал, рекламни банери итн.) Покрај канцелариската програма, нудиме и еколошки, професионални средства и опрема за чистење (течен сапун, пена за раце, средства за суво миење на раце, средство за чистење прозори / под, брисачи за раце, тоалетна хартија, џогери, метли, крпи, кофи итн.) наменети за канцелариско чистење. Од услуги, нудиме хемиско чистење на возен парк и секаков вид на мебел обложен со штофан материјал.
  • Име на контакт лице:Соња Димитровска
  • Адреса:T.C Olimpiko Londonska 19/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 78 246811
  • Телефон #:+389 78 246811
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:8.905 ден.

  Канцелариски стол Стол "Леонита"

  Цена со ДДВ:7.225 ден.

  Канцелариски стол Стол "M68A"

  Цена со ДДВ:6.888 ден.

  Канцелариски стол Cayman

  Цена со ДДВ:15.570 ден.

  Канцелариски стол Стол "Давина" + ...

  Цена со ДДВ:6.160 ден.

  Канцелариски стол "Петерсбург"

  Цена со ДДВ:8.848 ден.

  Канцелариски стол Eclipse
  070/287-777

  корисничка поддршка