00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

МБ Системс

  • Опис на компанијата:Овластен сервис на клима уреди од брендовите: - Lg - Beko - Samsung - Fuego - Midea - Blomberg - Toshiba Воедно и овластен сервис за монтажа на клима уреди по овластување на NEPTUN MAKEDONIA I VIDEO DATA SREVIS СЕРВИСИРАЊЕ НА КАМИНИ И КОТЛИ НА ПЕЛЕТИ И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА НИВ
  • Име на контакт лице:Санела
  • Адреса:A babata 8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 570 037
  • Телефон #:02-3-119-710
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Ја следат2
Број на производи16
Член од11 Апр, 2012
Последна промена08:42:03 , 11 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка