00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Виши сет за највисока доза на дневна хидратација

Виши сет за највисока доза на дневна хидратација

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4220 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Тотална хидратација за вашата кожа! 💦 Комбинација на #Mineral89 со #AqualiaThermal за негувана, зајакната и зрачна кожа. ✨

  ⠀Нашата #AqualiaThermal хидратантна линија е изработена од ултра хидратантни состојки кои помагаат да ја одржувате вашата кожа хидрирана, мека и мазна. 💧

  Одржувањето на кожата добро хидрирана не само што ќе помогне да се спречат линиите на дехидрираност, туку и ќе го направи вашиот тен сјајен. ✨

  #Vichy #VichyMakedonija
 • Категорија:Нега на кожа
 • Продавач:Бела Фарм
 • Земја на потекло:Франција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка