00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Виши сет- три чекори за лице без акни

10%заштеда

Виши сет- три чекори за лице без акни

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3630.0 ден. 3267 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Едноставна рутина за нега на кожата склона на акни и чувствителна кожа што нема да ја исуши вашата кожа! 😌

  1️⃣ Чистење со #NormadermPhytosolution гелот за чистење. Без сапун и сулфати, неговите нежни состојки го отстрануваат вишокот себум и нечистотии од кожата.

  2️⃣ Реставрирање и засилување на бариерата на кожата со #Mineral89 засилувачот. Кожната бариера ја задржува хидратацијата и ја штити кожата од надворешните агресори.

  3️⃣ Лекување и хидрирање со #Normaderm дневната нега против акни. Лекува знаци на акни со 2% салицилна киселина, ја зајакнува кожата со пробиотици + 60% вулканска вода и хидрира со хијалуронска киселина.

 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • Земја на потекло:Франција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:5.540 ден. 4.986 ден.

  Виши едноставна рутина против старе ...

  Цена со ДДВ:1.650 ден.

  Виши Минерал 89 бустер 75 ml ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.220 ден. 3.798 ден.

  Виши сет за највисока доза на дневн ...

  Цена со ДДВ:1.450 ден.

  Виши Минерал 89 бустер 50 ml

  Цена со ДДВ:1.220 ден.

  Виши Минерал 89 за очи 15 ml Vic ...
  070/287-777

  корисничка поддршка