00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Виши Минерал 89 за очи 15 ml Vichy mineral 89 eyes 15 ml

Виши Минерал 89 за очи 15 ml Vichy mineral 89 eyes 15 ml

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1220 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Vichy mineral 89 eyes е гел за околу очи кој содржи 89% вулканска термална вода, хијалуронска киселина и чист кофеин за свеж и неуморен изглед.
  ✳Го хидрира пределот околу очи,
  ✳потхранува
  ✳ги мазни фините линии околу очи.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка