00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Виши Минерал 89 бустер 75 ml Vichy mineral 89 booster 75 ml

Виши Минерал 89 бустер 75 ml Vichy mineral 89 booster 75 ml

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1650 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Vichy mineral 89 booster е силен навлажнувачки серум кој содржи 89% вулканска термална вода, 15 минерали и е збогатен со хијалуронска киселина.
  ✳ја зацврстува и репарира кожната бариера на лицето
  ✳ ја хидрира и храни кожата
  ✳ ја штити кожата на лицето од штетните влијанија (УВ, стрес) кои директно предизвикуваат стареење на кожата
  ✳одобрен од Светска Егзема Асоцијација
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • Земја на потекло:Франција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка