00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Utax toner for HP LJ Pro M12A/NW/M26A black (1k) CF279A


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Utax toner for HP LJ Pro M12A/NW/M26A black (1k) CF279A
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аполо
 • Земја на потекло:Кина
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Аполо

  • Опис на компанијата:АПОЛО ДООЕЛ СКОПЈЕ – КОГА ТИ ТРЕБА ТОНЕР! Компанијата која е основана во 1999 г. својот фокус го има во продажбата на принтери и принтерски потрошни материјали. Увезуваме и дистрибуираме принтери како и оригинални и комптибилни тонери, кертриџи, рибони, драмови, резервни делови. Ги покриваме сите брендови како HP, Xerox, Lexmark, Samsung, Canon, Epson, Brother, KonicaMinolta, OKI, Panasonic, Kyocera, Dell …Во нашето портфолио ќе најдете материјали за полнење и рециклирање на празните касети, LED светилки. Од неодамна започнаваме со увоз и дистрибуција на CAT мобилни телефони препознатливи по својата издржливост и трајност. Дел од прозиводите можете да ги видите претставени на овој сајт, а повеќето наши производи можат да се видат на www.mojtoner.mk.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Никола Парапунов 27, лам.3, стан 5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 (0)75 305965
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3092958
  • Факс #:02 3092958
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:14
  • Годишна продажба:60000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:680 ден. 612 ден.

  HP CF279A TONER

  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  HQ toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.100 ден. 990 ден.

  HQ toner for HP LJ Pro M402/M426 b ...
  023092958

  корисничка поддршка