00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HP LaserJet Pro M402dne

HP LaserJet Pro M402dne

Цената е со вклучен ДДВ
10.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A)

  Print speed black: Normal: Up to 38 ppm
  Print quality: HP FastRes 1200
  Duty cycle (monthly, A4): Up to 80,000 pages
  Processor speed: 1200 MHz
  Display: 2-line backlit LCD graphic display
  Connectivity: 1 Hi-Speed USB 2.0; 1 Host USB;
  Memory: 256 MB DRAM; 256 MB NAND Flash
  Duplex printing: Automatic (standard)
  Paper handling input, standard: 100-sheet multipurpose Tray 1; 250-sheet input Tray 2
  Paper handling output, standard: 150-sheet output bin
 • Категорија:Принтери
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Неоком
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Неоком

  • Опис на компанијата:НЕОКОМ е основан во мај 1990. Главната инвестиција во сите години од постоењето се вложувањата во едукацијата на сопствениот професионален кадар. Примената на најсовремените технологии, како и врвниот професионализам на стручниот кадар, придонесоа Неоком да стане водечка компанија во Македонија во сферата на информатичките технологии. Континураниот пораст на компанијата во сите изминати години придонесоа Неоком да достигне завидно финансиско ниво, кое во 2002 година беше заокружено со новиот современ деловен објект со повеќе од 7.000 м2. СТРАТЕГИЈА И ВИЗИЈА - Да се задржи континуираниот и позитивен раст на компанијата, со што се заштитуваат интересите на акционерите. Имплементација на високите светски стандарди во ИКТ преку континуирано следење на најсовремените технологии и трендови - светските компании и нивните стандарди на дофат на корисникот. Големата конкуренција во ИКТ е само предизвик Неоком секогаш да биде чекор пред другите. Да продолжиме да бидеме привлечни за млади и талентирани експерти, создавајќи амбиент погоден за креативност и афирмација. МИСИЈА - На корисниците да им пружи врвни услуги, опрема и решенија, кои ќе им овозможат поголема конкурентност, квалитет и зголемување на нивниот бизнис. ДЕЛОВНИ АКТИВНОСТИ - Како водечка компанија во Македонија, Неоком има широк круг деловни активности: - Одржување и подршка на хардверска опрема; - Одржување, обука и поддршка за оперативни системи, бази на податоци и развојни алатки; - Проектирање и изведба на интегрирани компјутерски системи и мрежи; - Асемблирање на персонални компјутери; - Консултантски услуги од областа на ИКТ; - Апликативни решенија за Documet Management, архивирање, редакциски и агенциски систем, како и интегриран банкарски систем.
  • Име на контакт лице:Славко
  • Адреса:ул. Кузман Јосифовски Питу бр.15
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00389 (0)2 5511 200
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:50
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:20.590 ден.

  HP LaserJet Pro MFP M426fdw Printer ...

  Цена со ДДВ:4.669 ден.

  Принтер HP LaserJet Pro P1102 (CE65 ...

  Цена со ДДВ:2.790 ден.

  Принтер HP Deskjet Ink Advantage 25 ...

  Цена со ДДВ:4.190 ден.

  HP printer monochrome LJ M15a A4 W2 ...
  025511200

  корисничка поддршка