00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HP Probook 450 G5 (2RS20EA)

HP Probook 450 G5 (2RS20EA)

Цената е со вклучен ДДВ
33.669 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Intel Core i5-8250U 6MB Smart Cache, Up to 3.4GHz
  Free DOS
  4 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 4 GB)
  500 GB 7200 rpm SATA
  15.6" diagonal HD SVA anti-glare LED-backlit, 220 cd/m2, 45% sRGB (1366 x 768)
  Intel® HD Graphics 620
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Неоком
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Неоком

  • Опис на компанијата:НЕОКОМ е основан во мај 1990. Главната инвестиција во сите години од постоењето се вложувањата во едукацијата на сопствениот професионален кадар. Примената на најсовремените технологии, како и врвниот професионализам на стручниот кадар, придонесоа Неоком да стане водечка компанија во Македонија во сферата на информатичките технологии. Континураниот пораст на компанијата во сите изминати години придонесоа Неоком да достигне завидно финансиско ниво, кое во 2002 година беше заокружено со новиот современ деловен објект со повеќе од 7.000 м2. СТРАТЕГИЈА И ВИЗИЈА - Да се задржи континуираниот и позитивен раст на компанијата, со што се заштитуваат интересите на акционерите. Имплементација на високите светски стандарди во ИКТ преку континуирано следење на најсовремените технологии и трендови - светските компании и нивните стандарди на дофат на корисникот. Големата конкуренција во ИКТ е само предизвик Неоком секогаш да биде чекор пред другите. Да продолжиме да бидеме привлечни за млади и талентирани експерти, создавајќи амбиент погоден за креативност и афирмација. МИСИЈА - На корисниците да им пружи врвни услуги, опрема и решенија, кои ќе им овозможат поголема конкурентност, квалитет и зголемување на нивниот бизнис. ДЕЛОВНИ АКТИВНОСТИ - Како водечка компанија во Македонија, Неоком има широк круг деловни активности: - Одржување и подршка на хардверска опрема; - Одржување, обука и поддршка за оперативни системи, бази на податоци и развојни алатки; - Проектирање и изведба на интегрирани компјутерски системи и мрежи; - Асемблирање на персонални компјутери; - Консултантски услуги од областа на ИКТ; - Апликативни решенија за Documet Management, архивирање, редакциски и агенциски систем, како и интегриран банкарски систем.
  • Име на контакт лице:Славко
  • Адреса:ул. Кузман Јосифовски Питу бр.15
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00389 (0)2 5511 200
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:50
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:50.990 ден.

  HP ProBook 450 G5 Notebook PC (2RS0 ...

  Цена со ДДВ:18.999 ден.

  HP 260 G6 Notebook PC (3QM21EA)

  Цена со ДДВ:26.990 ден.

  HP ProBook 440 G4 Laptop (Y7Z78EA)

  Цена со ДДВ:41.990 ден.

  HP PAVILION x360 (4AS57EA)

  Цена со ДДВ:26.650 ден.

  HP 290 G1 Micro Case Computer (1QN0 ...
  025511200

  корисничка поддршка