00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Систем за канцелариско биро - LEDA


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Системот го сочинуваат повеќе делови кои поврзани го сочинуваат канцеларискиот биро модел - LEDA. Ги исполнува сите потреби кои ги бараат новите трендови на пазарот за овој вид на производ: квалитетот на материјалите, избор на финиши (бела, антрацит и сива), изработката и вниманието на деталите.
 • Категорија:Системи за бироа
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Витрина
 • Земја на потекло:Италија
 • профил на компанијата

  Витрина

  • Опис на компанијата:Витрина е создадена да биде креативно место, за инспирација и реализација на креативноста на Архитектите и Дизајнерите на уникатни ентериери од висока класа и проекти со поголем обем. Витрина е проект во кој се застапени 25 Европски добавувачи, производители на Високо квалитетни и екслузивнни материјали за производство на мебел и оплеменување на просторот. Системот на производи кои Витрина го застапува е дефиниран со следните карактеристики: Квалитет, уникатност, долготрајност и висока естетика.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:ул. Душко Поповиќ Број 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 26 14 030
  • Факс #:02 26 28 870
  • Локација на мапа:Прикажи  022614030

  корисничка поддршка