00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ранец модел QUECHUA 20L во боја по избор од "Decathlon"

Ранец модел QUECHUA 20L во боја по избор од "Decathlon"

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

926 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 190 ден.

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" или "Decathlon" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:- Ранец модел QUECHUA

  Напомена: Производот се доставува 2-3 недели од уплатата.

  • Шифра: 8331243
  • Капацитет: 20 литри
  • Димензии: висина: 48цм / ширина: 24цм / должина: 14 цм
  • Комфорен за носење
  • Ремени исполнети со пена

  • За сите други детали во врска со производот може да не контактирате на 078/439-829.
 • Достапност:Онлајн
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Купи на попуст

  • Опис на компанијата: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Име на контакт лице:Јовица Беловски
  • Адреса:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 315 460
  • Телефон #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Факс #:02 3 215 988
  • Година на регистрација:2011
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка