00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Тортиља чипс со вкус на чедар и сирење

50%заштеда

Тортиља чипс со вкус на чедар и сирење

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

155.0 ден. 78 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Тортиља чипс со вкус на чедар и сирење. Високо - протеински чипс богат со хранливи влакна. Погодно за вегетаријанци.
  Состојки: Чипс (концентрат на протеини од соја, тапиока скроб и скроб од компир, влакна(соја), снегулки од компир, сол, соја лецитин);сончогледово масло; вкусови (млеко); млечни протеини.
  Алегрени:Содржи соја и млеко.Произведено на опрема што обработува глутен, целер, јајца, сенф и сулфити.
  Средни нутритивни вредности на 1 пакување (25гр.):
  Енергија 96kcal/403kj
  масти 2,6гр
  -од кои заситени масни киселини 0,3гр.
  јаглени хидрати 4,9гр
  -од кои шеќери 0,2гр
  -од кои скроб 4,7гр.
  влакна 4,1гр
  протеин 11,2гр
  сол 0,75гр.
  Внимание:Пијте повеќе течности секој ден.Да не се користи како единствен извор на храна.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка