00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

НУМЕ бонбони јагода за намален апетит - 21 парче

50%заштеда

НУМЕ бонбони јагода за намален апетит - 21 парче

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

999.0 ден. 500 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мека бонбона со вкус на јагода. 21 бонбона. без ГМО.
  Состав: засладувачи: малтитол сируп и стевиол гликозиди; глукоманнан, растителни масти (палма), овошје во прав 1% (јагода), киселини: лимонска киселина, природни вкусови, емулгатор:соја лецитин, сол. Може да содржи лешници, јајца, кикирики, бадеми, млеко(лактоза) и глутен.
  Енергетски вредности на 1 бонбона:71.3kJ, 17kcal, масти 0.6гр (од кои заситени масти 0.3гр), јаглени хидрати 4.1гр, шеќер 0гр, полиоли 4гр, влакна 1гр, протеини 0гр, сол 0.003гр. Алергенси: соја. Тежина на 1 бонбона:6гр ± 2%. 1 бонбона се јаде 30 минути пред оброк и се пие чаша вода. Максимум 3 бонбони на ден.

  #бидифит
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка