00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

НуМе 7-дневен пакет

23%заштеда

НуМе 7-дневен пакет

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

8892.0 ден. 6847 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1 НуМе детокс пакет содржи:
  1 куферче НУМЕ бонбони јагода за намален апетит - 21 парче
  1 НУМЕ шејkер Карим Рашид
  7 куферчиња по Ваш избор од следниве вкусови:

  НУМЕ супа со колаген Зеленчук - 6 парчиња
  НУМЕ шејк со колаген Чоколаден мафин - 6 парчиња
  НУМЕ шејк со колаген Боровинки Малина - 6 парчиња
  НУМЕ шејк со колаген Ванила - 6 парчиња
  НУМЕ шејк со колаген Капучино - 6 парчиња
  НУМЕ бар со колаген Кукис - 6 парчиња

  *при порачка наведете во забелешка кои вкусови ги сакате

  #бидифит
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  27%заштеда
  Цена со ДДВ:18.882 ден. 13.784 ден.

  НуМе 16-дневен пакет
  070/287-777

  корисничка поддршка