00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Нони Џус со Тарт Чери 2+1 Гратис

50%заштеда

Нони Џус со Тарт Чери 2+1 Гратис

Цената е со вклучен ДДВ
2.498 ден. 1.249 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПАКЕТ НОНИ ЏУС СО ТАРТ ЧЕРИ 2l
  ПРОБЛЕМИ СО СРЦЕТО, ПРИТИСОК, ЗАДИШУВАЊЕ & НЕДОСТАТОК НА ЕНЕРГИЈА, НОНИ ЏУС 99.50% СО ТАРТ ЧЕРИ, УНИКАТНА ФОРМУЛА БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ
  1. Позитивно делува за зајакнување на циркулацијата и подобрување на имунитетот
  2. Позитивно делува при регулирање на крвниот притисок и поддршка на срцето
  3. Позитивно делува при гинеколошки проблеми и проблеми со простатата
  Пет придобивки од Тарт Чери :
  1. Тарт Чери е најпознатата вишна со големо присуство на богати хранливи материи ( јаглехидрати, протеини, влакна, здрави масти, витамин А, витамин Ц, Витамин К, Манган, Калиум, и Бакар и антиоксиданси )
  2. Позитивно делува на зголемување на силата, издржливоста и дава многу енергија
  3. Позитивно делува за подобар сон
  4. Позитивно делува на намалување на симптомите на артритис и гихт
  5. Позитивно делува на зајакнување на имунолошкиот систем
 • Продавач:Хелти Груп
 • профил на компанијата

  Хелти Груп

  • Опис на компанијата:Healthy Group е европски бренд со традиција од 18 години со GLK Германски стандард за квалитет на производство. Сите производи се произведуваат во Македонија ( Грифин Груп Доел) и се извезуваат на пазарот на ЕУ и други земји (вкупно 23). Глобалната политика на компанијата е да прави производи со максимален квалитет и без конзерванси, пестициди, вештачки бои, подобрувачи на вкус и со најпристапни цени на пазарот.
  • Име на контакт лице:Хелти Груп
  • Адреса:бул.Борис Трајковски
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072 255655  072255655

  корисничка поддршка