00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мусли гранола со црвено овошје.

Мусли гранола со црвено овошје.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1600 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мусли гранола од црвено овошје. Високо протеински. Без палмино масло. Веган.
  Состав: Растителни протеински чипс (протеин од соја, скроб); валани овес од цело зрно (глутен); мешавина од црвено овошје (12,4%) (сушена малина, парчиња малина (пире од малини од концентрат, сахароза, пире од јаболка, влакна од ананас,
  вкус, регулатор на киселост: лимонска киселина E330, средство за желатинирање: натриум алгинат Е401, стабилизатор: ди-калциум фосфати Е341, боја: антоцијани Е163), сок од калинка, дехидрирана јагода); шеќер ; кафеав шеќер од трска; сончогледово масло ; олигофруктоза (екстракт од корен од цикорија) ; вкусови.
  Алергени: глутен и соја.
  Нутритивни вредности на 30гр. (порција): Енергија 119kcal/503kJ, масти 2,4гр (од кои заситени масни киселини 0,3гр), јаглени хидрати 12гр (од кои шеќери 6,3гр, од кои скроб 5,7гр), влакна 2гр, протеин 11,4гр, сол 0,35гр.
  Начин на подготовка: 1 - Ставете 3 супени лажици приближно (30 гр производ) во сад и измешајте со 150 мл обезмастено млеко. 2 - Конзумирајте во следните 10 минути.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка