00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

3 WEEKS BOX

30%заштеда

3 WEEKS BOX

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

10816.0 ден. 7571 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:3 WEEKS BOX содржи:

  6- ProtiExpress сок портокал
  2- тортици малина
  3- вафла чанк
  3- чоколадни смоки
  7- зипер смоки чедар и павлака
  6- чипс кромид и сирење
  4- HiLife крекери
  1- DietiMeal пудинг чоколадо (7pcs)
  1- DietiMeal паста (7pcs)
  1- DietiMeal палачинка натурал (7pcs)
  1- DietiMeal кранч бар јагода (7pcs)
  1- DietiMeal кранч бар карамел кикирики (7pcs)
  1- HiLife џем од јагода

  Составот и нутритивните вредности на протеинските производи може да го видите посебно за секој производ, прикачени на веб продавницата на MarketKonekt.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка