00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

3 НуМе шејкови 1 НуМе шејкер + 1 НуМе шејк Гратис

21%заштеда

3 НуМе шејкови 1 НуМе шејкер + 1 НуМе шејк Гратис

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4896.0 ден. 3868 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Со овој пакет добивате 3 различни вкусови НуМе шејкови (ванила, чоколадо, капучино), 1 НуМе мултифункционален шејкер и гратис 1 НуМе шејк по ваш избор за вкус (при нарачка, наведете во забелешка каков вкус сакате).

  Составот и нутритивните вредности на протеинските производи може да го видите посебно за секој производ, прикачени на веб продавницата на Маркет Конект.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:5.000 ден.

  Vilma Box

  Цена со ДДВ:5.000 ден.

  Vegetarian Box

  Цена со ДДВ:4.400 ден.

  Ivona Box

  Цена со ДДВ:4.000 ден.

  Mona Box

  Цена со ДДВ:4.000 ден.

  Mika Box

  Цена со ДДВ:4.400 ден.

  Mirka Box
  070/287-777

  корисничка поддршка